У Тростянці привітали найповажніших жителів району

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня  відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Повідомляє сайт ТРОСТЯНЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.
Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства,  а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
Традиційно у районному будинку культури відбулись святкові заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Зі сцени лунали щирі слова вдячності та поваги, побажання здоров’я та благополуччя.
 У святі взяли участь голова райдержадміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Людмила Скапровська, депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний.
Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань звернувся до присутніх на святі з привітальною промовою: «В першу чергу хочу вам подякувати! Дякую вам за ваші щирі посмішки, за ваш безцінний життєвий досвід та знання, які ви щодня передаєте молодшим поколінням, дякую вам за те, що своєю активною життєвою позицією відстоюєте неньку Україну, дякую вам за те, що ви є і ми щоденно беремо з вас приклад. Всі ми в серцях молоді, у всіх нас молодечий  запал і я не помилюсь, коли скажу, що у кожного з присутніх на цьому святі душа молода. Хочу побажати вам невичерпної енергії, міцного здоров’я та безмежного натхнення на нові звершення заради своїх родин, заради себе, задля розквіту  нашого  району та процвітання нашої держави. Велика шана вам і подяка за все. Зі святом вас, дорогі друзі!»
Також з привітаннями до присутніх звернулись голова районної ради  Людмила Скапровська та депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір.
Для всіх учасників та гостей свята був представлений чудовий святковий концерт художньої самодіяльності аматорів с. Гордіївка, с. Тростянчик та смт Тростянця.