Сумську область шокував відомий агрохолдинг

Шокуючі факти стосовно нового керівництва агрохолдингу мрії сколихнуло усю Сумську область. Нещодавно у ЗМІ почала поширюватись інформація про те, що менеджмент компанії напряму співпрацює із терористами.

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696
Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Так  15 серпня 2016 року Співробітники Служби безпеки України провели спец.операцію із затримання  на Тернопільщині бойовика терористичного угруповання “Восток”, Хрустальов Сергій Сергійович. Найцікавішим є те, що затримали його просто у розпал робочого дня на території агрохолдингу «Мрії», куди він влаштувався після вбивств на Сході України.

352240

Нажаль, така кадрова політика не в новинку для «Мрії».Оскільки, сепаратиста на роботу узяв нічим не гірший пан Олександр Ліхачов. Він сам за часів Януковича  керував міліцейським УБОЗом Донеччини, який згодом став на бік ДНРівських загарбників. Заступник Ліхачова, Всеволод Нікрасов до війни працював  в міліції Маріуполя, яка згодом також стала на бік загарбників.

Здається «Мрія» оточилась терористами з усіх сторін, адже і сам ген. Директор Саймон Чернявский тісно пов’язаний з донецьким бізнесом. Ось такий антиукраїнський менеджмент «захопив» родючі землі нашої держави.