Під Охтиркою в знак протесту люди палили шини

Працівники психіатричної лікарні і місцеві жителі протестували протиреорганізації скандальної медустанови, пише ОХТИРКА СЬОГОДНІ із посиланням на Сегодня.ua.

в Сумській області активісти палили шини і блокували рух автомобілів на трасі Охтирка-Харків. Таким чином працівники лікарні та місцеві жителі протестувалипроти реорганізації Сумської обласної спеціалізованої психіатричної лікарні №2, розташованої під Охтиркою.

Намагаючись привернути увагу до ситуації, що склалася навколо медустанови, учасники акції кілька годин перешкоджали руху транспорту і палили шини на узбіччі дороги.

Скандал навколо лікарні розгорівся місяць тому, коли обласні чиновники дізналися, що в палатах всього 9 градусів тепла. Тоді звідти вивезли частину пацієнтів, одна жінка – за тиждень померла від пневмонії.

Після цього в прокуратурі запідозрили, що від пневмонії через халатність медперсоналу могли померти відразу вісім пацієнтів і почали ексгумацію тіл. Зараз за фактом тортурхворих поліція веде слідство. І якщо підозри прокуратури підтвердяться – медперсоналу загрожує відповідальність.