На Сумщині злодійки обікрали 80-річну стареньку

Із заявою про крадіжку до поліції звернулась 80-річна жителька одного з віддалених сіл Недригайлівського району, пише сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на Магнолія-ТВ

Прибулим на місце події правоохоронцям пенсіонерка повідомила, що підозрює у крадіжці власних заощаджень двох невідомих жінок, які перебували на її подвір’ї в той день. Бабуся розпочала свою розповідь із дивної зустрічі з незнайомою жінкою біля свого двору.

Незнайомка представилась співробітником селищної ради, розташованої за кілька кілометрів у сусідньому селі. Жінка поцікавилась у старенької, чи потребує вона допомоги в оформленні субсидії на газопостачання. Відволікшись на розмову з нежданою добродійкою, власниця садиби не помітила, як інша жінка проникла до її будинку, де, скоріш за все, і викрала приховані «на смерть» заощадження.

Старенька лише тоді побачила другу гостю, коли та пройшла повз неї на вулицю. Тієї ж миті бабусина співрозмовниця перервала бесіду та приєдналась до незнайомки. Обидві жінки швидко пішли геть, а коли зникли за рогом вулиці, власниця садиби почула гуркіт від’їжджаючого автомобіля. Передчуваючи недобре, старенька перевірила свою криївку з грошима, й виявила зникнення 2 200 гривень.

Правоохоронці оглянули місце події, опитали потерпілу та з її слів склали словесний портрет підозрюваних у крадіжці жінок. Обом розшукуваним на вигляд 40 років. Перша має худорляву статуру, низького росту. Жінка була вдягнута у пальто коричневого кольору. Її спільниця – навпаки, висока на зріст та має повну статуру. Була одягнута в білу куртку.