На Сумщині визначили переможців творчого конкурсу

Комісія, до складу якої увійшли правоохоронці та освітяни, визначила переможців серед юних учасників дитячого творчого конкурсу. На призерів очікують подарунки, а їх роботи будуть експоновані на заключному, травневому, етапі Всеукраїнського конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Участь у конкурсі брали хлопчики й дівчатка з усієї області, які змагалися за трьома віковими категоріями – віком від 5 до 9 років, від 10 до 13 років та від 14 до 17 років, передає сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Сумській області.

На адресу Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області кожного дня надходили малюнки, аплікації, фотографії та інші жанрові роботи, що викликали не лише захоплення талантом, креативністю та терпінням юних авторів, а й хвилю позитивних емоцій. Це неабияк ускладнило роботу журі, до складу якого увійшли працівники відділу УПД ГУНП в Сумській області, Управління патрульної поліції у місті Суми та Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Врешті-решт, після довгих дебатів та обговорень за підсумками творчих змагань були визнані переможці та призери. Ними стали:

У першій віковій категорії:

1-ше місце – Ескіна Ліза, ДНЗ № 21 «Волошка»;

2-ге місце – Морозов Серафім, ДНЗ № 23;

3-тє місце – Фомін Максим, Буринська ЗОШ №3.

У другій віковій категорії:

1-ше місце – Курочкіна Аріна, СЗОШ №23;

2-ге місце – Бакаєв Віталій, Глухівська школа – інтернат;

3-тє місце – Бідоленко Тимур, Сумська ЗОШ №10.

У третій віковій категорії:

1-ше місце – Мирошник Юлія, Охтирська ЗОШ №8;

2-ге місце – Рябченко Наталія, Сумська СШ №1;

3-тє місце – Пазій Денис, Першотравнева ЗОШ ім. В.Г. Михайлика.

Відтак, визнані найкращими дев‘ять робіт юних митців обласного етапу змагань будуть направлені для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться у травні місяці в Києві.

Поліцейські Сумщини дякують всім організаторам та учасникам конкурсу «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху», і сподіваються, що наступного року в ньому прийме участь ще більша кількість талановитої молоді нашого регіону.

Джерело: СУМИ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы