Лебединські волонтери відправили вантаж в АТО

Ще один черговий вантаж відправили лебединські волонтери в зону проведення АТО. Синьо-жовтий автомобіль, повністю заповнений необхідними для наших воїнів-героїв речами, поїхав за маршрутом Маріуполь-Мар’їнка-Богоявлівка-Курахово-Новогорівка. Маршрут довгий, але для наших захисників такий необхідний, адже вони стоять зараз на сторожі нашого миру та спокою. Про це пише ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ із посиланням на Лебединську міську раду.

Вантаж допомогли зібрати заклади освіти району. Усі школи без винятку зробили свій гуманітарний внесок. Колектив районного будинку дитячої та юнацької творчості підготував мариновані овочі. Більше ста банок капусти, моркви та буряку відправили в зону бойових дій.

Як і завжди, вантаж збирали всі небайдужі. За час проведення антитерористичної операції водії підприємства здійснили 14 виїздів. Також особисто медикаменти і теплі речі передав директор дитячої школи мистецтв, та на зібрані кошти сам зробив сокири.

Хоча і нелегко доводиться волонтерам, але вони не залишаються осторонь, продовжують допомагати тим, кому зараз це вкрай необхідно. Такими є й лебединські волонтери. А поки є небайдужі, є надія на перемогу.