Колишній керівник Охтирського БТІ підозрюється в привласненні державних коштів

Охтирською місцевою прокуратурою колишньому директорові комунального підприємства «Охтирське міське бюро технічної інвентаризації» 31 жовтня 2016 року повідомлено про підозру в привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на Прокуратуру Сумської області

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний протягом 2013–2014 років, достовірно знаючи, що робота підприємства не є прибутковою, неодноразово видавав накази про власне преміювання, на підставі яких у подальшому йому нараховувалася та виплачувалася премія за високі досягнення в роботі. Своїми протиправними діями колишній посадовець, який на даний час перебуває на заслуженому відпочинку, привласнив близько 90 тис. грн.

Як повідомила керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова, підозрюваному інкриміновано вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 191 КК України, санкція якої передбачає до п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.